Administrasjon

Trond Valle
Daglig leder / CEO / Partner
M : 911 23 334 E : trond@estatemedia.no
Trine Svane Hansen

Salg

Jan Erik Pedersen
Kommersiell direktør / Partner
M : 901 58 211 E : janerik@estatemedia.no
Camilla Skouverøe Matheson
Heidi Ringlund
Ola Boisen
Michelle B. Csango
Carine Bjørvik Andersen
i svangerskaps permisjon
Markedskoordinator

M : 951 55 141 E : carine@estatemedia.no
Katalin Alexandra Bye

Redaksjon

Dag-Jørgen Saltnes
Redaktør Estate Nyheter og Estate Magasin
M : 970 55 121 E : dag@estatemedia.no
Silje Rønne
Thor Arne Brun

Realinform

Per Haaheim
Daglig Leder Estate Realinform AS
M : 905 58 705 E : per@realinform.no

Estate kunnskap

Stein Ove Ødegård
Antonella Anselmo Stokstad
Markedsdirektør Konferanser & Events
M : 488 95 712 E : antonella@estatemedia.no
Cecilie Helen Walle
Pernille P. Skard
Leder Sponsor og Marked
Head of market & sponsorships

M : 913 08 158 E : pernille@estatemedia.no

Estate Magasin Vest

Torgeir Hågøy

Blake

Henrik Hagelsteen
Bjørn Th. Andreassen
Rådgiver / Art Director
M : 938 63 125 E : bt@blake.no
Heidi Mittun-Kjos
Elisabet Rye
Bjørn I. Thomassen
Lise Ringstad
Yvonne Rystad
Ole Horn Lavik
Per-Magnus Rønning
Jan-André Granheim
Per Martin Haaheim
Roger Syversen

Facilius

Ken Arne Lerpold
Nada Kolovic
Interiørarkitekt / 3D Designer
M : 463 87 295 E : nk@facilius.no

Ønsker du et uforpliktende møte?

Estate Media

Kontakt oss

Rådhusgata 26
0151 Oslo

Telefon: 23 11 56 00
E-post : info@estatemedia.no