Vi tilbyr annonseringsprodukter og reklametjenester i alle relevante kanaler, former og formater direkte rettet mot eiendomsbransjen

Estate Magasin

 MateriellfristUtgivelse
Utgave 115.0201.03
Utgave 212.0426.04
Utgave 331.0514.06
Utgave 416.0830.08
Utgave 511.1025.10
Utgave 629.1113.12
PrislistePrisFormatNotat
Halvside17.900110x305 mmHusk: 5 mm bleed
Helside29.800220×305 mmHusk: 5 mm bleed
Dobbeltside44.900440×305 mmHusk: 5 mm bleed
Side 2-349.900440x305 mmHusk: 5 mm bleed
Baksiden34.800220×305 mmHusk: 5 mm bleed

NæringsEiendom

 MateriellfristUtgivelse
Utgave 125.0108.02
Utgave 222.0305.04
Utgave 324.0507.06
Utgave 430.0813.09
Utgave 510.1024.10
Utgave 622.1106.12
PrislistePrisFormatNotat
Halvside liggende14.500187 x 118 mm
Halvside stående14.50088 x 244,5 mm
Helside27.500225 x 280 mmHusk: 5 mm bleed
Dobbeltside/oppslag44.900450 x 280 mmHusk: 5 mm bleed
Bakside34.500225 x 280 mmHusk: 5 mm bleed
OBS! 5 mm folie fra rygg på venstre side

Estatenyheter.no

BanneroversiktFormatPrisDominans
Superbanner forside1070x300 px13.900 per ukeMin. 33 %
Superbanner underside1070x300 px7.900 per ukeMin. 33 %
Banner artikkelside333x300 px7.900 per ukeMin. 50 %
Content MarketingPris per ukeDominans
Content banner/artikkel13.900100%

Nyhetsbrev

Annonse/PlasseringStr. (px)Pris pr uke / 5 utsendelserDominans
Superbanner560 x 200kr. 22.900,-100%

Våre nyhetsbrev sendes ut hver morgen (mandag – fredag) til over 14.000 adresserte mottakere i eiendomsbransjen.

Estate Play

Estate Media produserer en rekke programserier på video gjennom året, hvor hver serie tar for seg et spesifikt tema. Flere av disse programseriene er direkte knyttet opp til noen av Estate Kunnskap sine større konferanser.
Programseriene publiseres løpende på estatenyheter.no
Hver programserie består av mellom 10 – 14 innslag.

TemaSendetidspunkt
«Eiendomsåret 2019»Januar
«MIPIM»Mars
«Morgendagens Eiendomsbransje»Mars
«Flytting»Løpende
«Boligvåren 2019»Mai
«Vi bygger byen»August
«ExpoReal»Oktober
«Tech»November

Pris kr. 50.000
inkluderer intro & outro på alle sendinger i en spesifikk programserie, samt Superbanner på estatenyheter.no/Play under sendeperioden.

Estate konferanse

Sponsorater

Estate Media arrangere mellom 20 og 30 konferanser hvert år, som samler store deler av eiendomsbransjen.

På disse konferansene er det mulig å gå inn som samarbeidspartner for å treffe denne målgruppen direkte.

Ta kontakt med janerik@estatemedia.no for nærmere informasjon omkring disse mulighetene.

For full oversikt over våre konferanser og arrangementer se:

www.estatekunnskap.no