Vi tilbyr annonseringsprodukter og reklametjenester
i alle relevante kanaler, former og formater

Estate Magasin

 MateriellfristUtgivelse
Utgave 109.0223.02
Utgave 213.0427.04
Utgave 301.0615.06
Utgave 417.0831.08
Utgave 505.1019.10
Utgave 630.1114.12
PrislistePrisFormatNotat
Halvside17.900195×123 mm
Helside29.800230×290 mmHusk: 5 mm bleed
Dobbeltside44.900460×290 mmHusk: 5 mm bleed
Baksiden34.800230×250 mmHusk: 5 mm bleed

NæringsEiendom

 MateriellfristUtgivelse
Utgave 126.0109.02
Utgave 206.0420.04
Utgave 325.0508.06
Utgave 424.0807.09
Utgave 528.0912.10
Utgave 623.1107.12
PrislistePrisFormatNotat
Halvside liggende14.500187 x 118 mm
Halvside stående14.50088 x 244,5 mm
Helside27.500225 x 280 mmHusk: 5 mm bleed
Dobbeltside/oppslag44.900450 x 280 mmHusk: 5 mm bleed
Bakside34.500225 x 280 mmHusk: 5 mm bleed
OBS! 5 mm folie fra rygg på venstre side

Estatenyheter.no

BanneroversiktFormatPrisDominans
Superbanner1070x300 px12.900 per ukeMin. 33 %
Banner (artikkelside)333x300 px4.900 per ukeMin. 50 %
Content MarketingPris per ukeDominans
Content banner/artikkel12.900100%
Byrom

Nyhetsbrev

Annonse/PlasseringStr. (px)Pris pr uke / 5 utsendelserDominans
Superbanner560 x 200kr. 22.250,-100%
Pakkepris10 utsendelser20 utsendelserDominans
Superbannerkr. 39.900,-kr. 69.900,-100%

Våre nyhetsbrev sendes ut hver morgen (mandag – fredag) til over 14.000 adresserte mottakere i eiendomsbransjen.

Estate konferanse

Sponsorater

Estate Media arrangere mellom 20 og 30 konferanser hvert år, som samler store deler av eiendomsbransjen.

På disse konferansene er det mulig å gå inn som samarbeidspartner for å treffe denne målgruppen direkte.

Ta kontakt med janerik@estatemedia.no for nærmere informasjon omkring disse mulighetene.

For full oversikt over våre konferanser og arrangementer se:

www.estatekunnskap.no